Školička

sezóna 2023/2024
hráči r. n. 2017 a mladší


Tréninky v 24. týdnu jsou 10.6. a 14.6.(viz podsekce Tréninky)

Přátelské utkání v 24. týdnu nejsou (viz podsekce Přátelská utkání)


Nabídka fotbalových kartiček

Hezký den,
obrací se na mne čím dál víc rodičů z různých kategorií, tak pokud byste měli zájem o realizaci kartiček, dejte vědět, ať můžu naplánovat focení.

V kategorii starší přípravka už máme zrealizováno a myslím, že akce měla úspěch. Kluci si mezi sebou jednotlivé kartičky mění, získávají tak postupně kompletní tým a zůstane jim zajímavá vzpomínka.

Ideální by samozřejmě bylo, aby se domluvilo co nejvíc rodičů, aby kluci měli kartičky s kým měnit.

Michal Pospíšil, pospisil@elefont.cz, 739 403 889Přirozenou potřebou dětí je hra. Naším cílem a záměrem je motivovat, posilovat a přispět k zájmu dětí o pohybové a sportovní aktivity. Prostřednictvím her posilovat sebevědomí, samostatnost, tvořivost a vzájemný respekt u dětí.

Dítěti stačí na trénink venku nebo v hale pouze vhodné oblečení a malé pití. Potřebné pomůcky a vybavení zajistí před tréninkem trenéři (míče, tyče, kloboučky, rozlišovací trika). Hráči se dostaví na tréninkovou jednotku vždy 10 minut před tréninkem.

Ve fotbalové školičce hrají děti ročníku 2017 a mladší.

Všechny důležité informace školičky ohledně přátelských utkáních, turnajích, trénincích, soupisce a trenérech najdete v podsekcích tohoto týmu.